Etiket: <span>Adaçayı tütsüsü zararları</span>

Adaçayı Tütsüsü ve Faydaları

Adaçayı tütsüsü yüzlerce inançta vardır ve şifa kaynağı olarak kullanılır, ancak maalesef ki onun asıl şifası şuan bilinmemektedir. Evde tütsü yapmak istediğimizde en kolay ve en Garanti olarak adaçayını birçok kişi tercih eder. Peki adaçayı tütsüsü hakkında bilmemiz gerekenler nelerdir, adaçayı turşusu ne işe yarar şimdi birkaç maddeler halinde bunları sıralayalım;

🍀Adaçayı tütsüsü arındırma yapmaz (beyaz adaçayı harici,o enerjileri nötrler.) Adaçayının enerjisi hafif olduğundan,o alana kendisi gibi hafif ve pozitif enerjileri çeker. Negatif enerjiyi uzaklaştıramaz!

🍀Sağlık problemi yaşayan insanlar yanlarında bir kese adaçayı saklamalıdırlar, bu pratik yüzlerce inançta vardır!

🍀Bir evde çok tartışma oluyorsa o evde adaçayı yakılmalı. Kavga olan evde ağır enerji birikir, adaçayı ise hafif enerjileri davet ederek o ağır ve baskın enerjiyi hafifletir. Bunun sonucunda da kavgalar ve tartışmalar azalır.

🍀Şamanlar üzerinde negatif enerjiye sahip olduğuna inanan herkesi adaçayı ile tütsüler. Böylece o kişinin gücü ve neşesi geçici olarak yerine gelir.

🍀Herhangi bir travma sonrası oluşan ağır enerjiyi adaçayı kolayca uzaklaştırabilir, bunun için kişi adaçayı ile tütsülenmelidir!

🍀Beyaz adaçayı ise hintli şamanlar tarafından sıkça kullanılır. İnanca göre beyaz adaçayı kişini pşisik yeteneklerini kuvvetlendirir.

🍀Eğer herhangi bir spiritüel inancı takip ediyorsanız meditasyonlarınızda yanınızda adaçayı tütsüsü olmalıdır! İnanca göre adaçayı tütsüsü kişinin bilgelik yolunu aydınlatır.

🍀 Ve! Adaçayı ile ilgili güzel bir söz vardır… ” Evinde adaçayı olanın ölümü geç olur” Bu söz çok doğrudur…

🍀Kişi hastalandığında etrafını ağır ve negatif enerjiler doldurur. Bunu hafifletmenin yoluda bir kese adaçayıdır!

🍀Adaçayı yakıldıktan sonra kokusu ağır olan bir tütsü yakılmalıdır, örn ardıç.

Papaz Büyüsü Medyum Elife Abla, Papaz Büyüsü Bozma Medyum Elife Abla 0541.232.2333,Medyum,Medyumlar,Ehli medyum, Papaz Büyüsü Medyum,Büyü Bozma

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Papaz büyüsü, bir medyum veya büyücü tarafından gerçekleştirilen bir tür sihir veya büyüdür. …

Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Aşk Bağlama Büyüsü, Aşk ilişki Şifalandırma seansı, İlişki Şifalandırma 0541 232 23 33, Aşk ilişki Şifalandırma 0541 232 23 33,

Aşk Bağlama Büyüsü Medyum 0541.232.23.33, Medium in Physics

Aşk Büyüsü Aşk büyüsü, genellikle bir kişinin başka bir kişiye karşı  romantik duygular beslemesini sağlamak, …

Tılsım ile kısmet açma, Mum ile kısmet açma, VEFK ile kısmet açma,Kısmet açma büyüsü,Hayırlı biriyle evlenmek için kısmet açma,Şans için kısmet açma,Kısmet Açma

Havas İlmi ile Kısmet Açma

Fransa’da en çok Tercih edilen Medyum Elife Abla Kısmet Açma “Havas ilmi ile kısmet açma” genellikle …