Etiket: <span>Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü</span>

Adet kanı büyüsü belirtisi, Adet kanı büyüsü duası, Adet kanı büyüsü günah mı, Adet kanı büyüsü nedir, Adet kanı büyüsü yorumları, Adet kanı büyüsü zararları, Adet kanı içirmek, Adet kanı ile büyü nasıl yapılır, Adet kanı ile gideni geri getirme, Adet kanı ile kör kütük aşık etme, Adet kanı ile sevgiliyi köpek etme, Adet kanıyla kocayı bağlama, Adet kanıyla yapılan aşk büyüsü, Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü, Regl kanı büyüsü, Sevgiliye adet kanı büyüsü,

Adet Kanıyla Yapılan Büyü

ADET KANIYLA YAPILAN BÜYÜ

Adet kanı ile ve hazırlanan yapılan büyüler papaz büyüleri arasında yer alan büyülerdir ve çok etkili büyüler arasında yer almıştır her zaman. Kadınların erkekleri avuçlarının içinde tutmak için yaptıkları ve ya yaptırdıkları en iyi e aynı zamanda en etkili büyülerden biridir. Bu büyü yapılırken kadının adet kanı kullanılarak yapılır ve büyüyü yapacak olan kişi bu elindeki adet kanına belirli zaman ve sürede çeşitli okumalar yapılarak ve bunun yanında yine adet kanı çeşitli işlemlerden geçirilerek işlem tamamlanır ve bu işlemler tamamlandıktan sonra büyü yapılacak kişiye bu kan içirilir ve ya yedirilir. Büyü yapılan erkek bu kanı yiyip ve ya da  içip büyü amacına ulaştığında gözü büyü yapan kadından başkasını göremez duruma gelir, büyük bir aşk ile o kadına bağlanır bir anda ve başka kadınlardan uzak durur, böyle bir durumda olan erkek o kadından başkasını aklının ucundan bile geçiremez, bu büyü çok etkili bir büyü olmasının yanı sıra yapımı hiç de kolay değildir, böyle büyüleri genellikle papazlar ile birlikte yapmaktadır. Hocalar büyünün yapılış tarzından ve yönteminden dolayı yapmak istemezler, dinimize göre haram kılınan yol ve yöntemlerden yapıldığı için bu büyüleri hocalar yapmak istemezler ve bir papaza yönlendirirler.

Papazların yaptığı büyüyü ancak bir papaz bozabilir inancı insanlar arasında çok yaygın durumdadır  ancak papazın yaptığı bir büyüyü Müslüman olan bir hoca da bozabilmektedir. Bu yüzden bozulması imkansız büyüler yoktur hiç bir zaman. Her büyünün bir bozulma yolu ve yöntemi bulunur. Adet kanı ile yapılan büyü içinde kadınlar aşk cinsellik sadakat için bu büyüyü seçmektedirler. Çok etkili bir büyü olduğu için kadınlar bu büyüyü yaptırmayı tercih eder ve bununla birlikte kadınlar çoğunlukla erkeklerini eve bağlamak için yaparlar ve çoğu erkek eve bu büyü ile çok bağlı olurlar ve gözleri ailesinden başkasını görmez. 

Her ne kadar papaz büyüleri arasında yer almış olsa da adet kanıyla yapılan bu büyü çok tercih edilen ve yine çok etkili büyüler arasında yer alır her zaman. Her ne kadar iyi amaçlar için yapılsa da bu büyü papaz büyüsü arasında yer alır ve yapılış şeklinden dolayı haram olarak kabul edilmiştir.

Yer gök dua üzerine kurulmuştur. Dinimizde duaların çok büyük yeri vardır ve yine yaratıcımız olan yüce ALLAH bize bol bol dua etmemizi ve onu anmamızı emretmiştir. Her şeyin dualar içinde gizli olduğunu ve neyi istiyorsak yine dua ile ALLAH tan istemek gerektiğini buyurmuştur. Peygamber efendimiz bize örnek olmuştur her açıdan. Yüce ALLAH insanlar için duaları ayet ve hadisleri göndermiştir. Buradan her şeyin biz insanların hizmetine sunulduğunu çok rahat bir biçimde anlayabiliriz. 

Kocayı eve bağlamak için birden fazla yol ve yöntem bulunur. Büyü yaptırmak isteyen insanlar dua ederek bile kocalarını eve bağlayabilirler. Bunlar yalnızca dua okumakla olmaz bunun yanı sıra bir takım ayet ve esmalar ile desteklendiğinde çok daha etkili olurlar. Eşleri dışarı hayatına başlamış ve ya da dışarı hayatından çekip eve bağlamak isteyen kadınların birçoğu dua yolunu seçebilir. Dua etmenin yeterli olmadığı yerlerde ve zamanlarda büyü yolu tercih eden kadınların sayısı da oldukça fazladır. Bu yüzden dediğimiz gibi kocayı eve bağlamak için birden fazla yol ve yöntem bulunur. 

Kocayı eve bağlamak için en çok tercih edilen yol ve ya yöntem ise adet kanı ile yapılan büyülerdir. Bunlar kocanın eşine karşı cinsellik aşk sadakat gibi duygularını en üst düzeye çıkarmak için yapılan büyülerdir ve bu yapılan büyü çok etkili olmasıyla birlikte etkisi çok uzun süreli olmaktadır. Bu büyü ile birçok koca evine eşine bağlı bir hayat geçirmektedir. Bu büyü ile erkeğin gözü karısından başkasını göremez hale gelir, evine bir an önce gidebilmek için can atar ve büyük bir arzu ve istekle evine gider. 

Büyü yapmanın ve yaptırmanın günah olduğunu ve bilen ve buna göre hareket eden insanların en çok tercih ettiği ve uyguladığı yöntem dua yolu veya yöntemidir. Kişi belirli dua ayet ve esmaları okuyarak kocasını çok rahat bir şekilde eve bağlayabilirler. Bu edilen dua ve esmalar ile eşlerin arası çok iyi hale gelir. Aralarında bir tartışma ve kavgalar olduğu zamanlar okunduğunda da çok faydası görülür duaların ve esmaların. Edilen dualar sürekli okunduğunda ise çok etkili olacaktır elbette.

İnsanlara gönderilen en büyük hediye kuran-ı kerimdir. İnsanlar doğru ve güzel olan her şeyi kuran dan öğrenmişlerdir. Kuran-ı kerim insanlara yol göstermek için indirilmiş bir kutsal kitaptır. Peygamberimiz ve kuran-ı kerim gelmeden önce insanlar büyük bir sapkınlık içinde yaşamaktaydı ve yüce Rabbimiz insanlara peygamberimiz ile birlikte kutsal kitabımız olan Kuran-ı Kerim i göndermiştir. İnsanlar her konuda kuran-ı kerimden faydalanmışlar ve Allah a ne kadar şükretsek azdır. 

Yüce Rabbimiz bize kötülüklerden korunmak için okunması ve devamlı zikredilmesi gereken ayet ve duaları da göndermiştir. Kötülükler de yine Yüce Rabbimizin izni doğrultusunda gerçekleşir ancak insanlar dua ederek bunlardan en iyi biçimde korunabilir ve Allah bunun için bize kutsal kitabımızı göndermiştir, insanlar bol bol dua edip şükretsinler diye. Yoksa Yüce Rabbimizin biz insanların dualarına ihtiyacı yoktur. O her şeyden münezzehtir. İnsanlar okusun öğrensin diye indirilmiştir bunlar.

Bolca dua etmek ALLAH ın isimlerini zikretmek hiçbir sayıya tabi tutulmamış. Yüce Allah ı yüceltmek ve şükretmek için yapılan zikirler oldukları için kimseye hiç bir zararı bulunmaz. Zarar vermesinin tersine faydası vardır, çünkü Allah ın isimleri ve hepsinin bir anlamı vardır ve insanlar bunları sürekli okuyarak zikrederek kendilerine fayda sağlamıştır. Yüce rabbimiz her şeyi insanoğlunun önüne sunmuştur, faydalansınlar diye. Allah ın isimlerinin anılması ve zikredilmesi de bir şükür duasıdır. Bu yüzden yüce Allah ın isimlerini zikretmek ve dua etmek kimseye zarar vermez. İsteyen herkes ne kadar isterse okuyabilir ve zikredebilir. 

Esmalar ise, belli zamanlara ve sayılara tabi tutulmuştur. Ne zaman ne kadar okunacağına ise, ilim ve bilim sahibi insanlar belirlemiştir. Her şeyde nasıl bir kurallar zinciri var ise, esmalarda da uyulması ve aynı zamanda riayet gerektiren kurallar vardır ve bu kurallar yine ilim sahibi insanlar tarafından belirlenmiş. Her esmanın bir anlamı ve okunuş şekli vardır, bunlara uyulmadan yapılan ve okunan dualar olsun esmalar olsun okuyan kişiye çok ağır gelebilir ve taşımayabilir. Bu yüzden ilim sahibi insanlar her kişiye belli sayılarda esmalar verilir okusunlar diye, yeni başlayan kişilere verilen esma sayısı , sürekli esmaları zikreden kişilerden farklı olacaktır. Aynı sayıda çekerse bu okuyan kişiye fayda değil zarar verir. 

Yukarıdaki açıklamalar ışığında şunu çok rahat anlayabiliriz ki, önce dua yolu ile isteklerimize kavuşmayı dilemeliyiz, hakkımızda hayırlı değil ise olmayacaktır. Büyü yolunu seçenler ise büyülerin çok tehlikeli işler olduğunu bilerek yola çıkması gerekmektedir.

Zilzal suresi ne için okunur, zilzal suresi düşmana karşı nasıl okunur, zilzal ismi ne anlama gelir, zilzal suresi 41 defa okumak, zilzal suresi fazileti ve sırları, zilzal suresinin okunuşu, zilzal suresi etkileri, zilzal suresi okuyanların yorumları, zilzal suresinin sırları ile yaşamak, zilzal suresi tuzak okuma, 41 zilzal suresi fazileti, dilek için zilzal suresi, zilzal suresi ile beddua, evliyaların dilek duası zilzal, zilzal suresi evlilik için, zilzal suresi zenginlik için, zilzal suresi aşk muhabbet için, zelzele duası,

Zilzal Suresi Okunuşu, Fazileti,Anlamı, Zilzal Suresi ne için Okunur?

ZİLZAL SURESİ ve FAZİLETLERİ   Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil erdu zilzaleha Ve ahrecetilerdu eskaleha …

İslam'da Reiki, Reiki günah mı, Reiki yaptıranların yorumları

Reiki Nedir? Reiki Yorumları

Reiki, 20. yüzyılda Japon bir Budist rahip olan Mikao Usui tarafından keşfedilen ve geliştirilen bir enerji iyileştirme …

Fatiha suresi okunuşu, Fatiha suresi neden okunur, Fatiha suresi neye iyi gelir, hastaya okunan dua, tehlikeli bir anda okunan dua, evin malı bereketini artıran dua, her hayırlı işlerimizde okunacak olan dua, 313 Fatiha suresi neye iyi gelir, 40 Fatiha suresi okumak, 313 Fatiha suresi faziletleri, 125.000 Fatiha suresi okumak neye iyi gelir, zekayı artırmak için Fatiha suresi, her derde deva Fatiha suresi, itibar görmek için Fatiha suresi, her türlü isteğimizde okunan etkili dua,

Fatiha Suresi Okunuşu,Anlamı,Faziletleri, Fatiha Suresi Neye iyi Gelir?

FATIHA SURESİ VE FAZİLETLERİ   ⭐ Bismillahirrahmanirrahim. Elhamdü lillâhi rabbil’alemin.Errahamânir’rahim.Mâliki …