Etiket: <span>malın satılması için okunacak dua</span>

Düşmana karşı fil suresi okumak, düşmanı yenmek için okunacak dua, düşmanı def etmek için çok tesirli dua, malın satılması için okunacak dua, hayırlı dileklerin gerçekleşmesi için fil suresi, yatsı namazından sonra fil suresi, fil suresi dilek için kaç kere okunur, fil suresi fazileti, Fil suresi okuyanların fazileti, 41 fil suresi fazileti, besmelesiz fil suresi neden okunur, 9 adet fil suresi, fil suresi düşman için kaç kere okunur, fil suresi hangi durumlarda okunur, 100 fil suresi fazileti, 1000 fil suresi fazileti,

Fil Suresi Faziletleri Sırları, Okunuşu,Anlamı, Fil Suresi Okumak Nelere iyi Gelir

FİL SURESİ ve FAZİLETLERİ

Elem tera keyfe feala rabbuke bi eshaabil fiyl
Elem yec’al keydehüm fii tadliyl
Ve ersele aleyhim tayran ebaâbiyl
Termiyhim bi hicaâratim min sicciyl
Fecealehüm Ke asfiim me’küül

 

✔️✔️✔️dikkat edilerse Besmelesiz okunan bir suredir. Düşmanlara, Savaşta, harpte okunması gerektiğinden ve onlara acıma bulunmadığndan surenin başında Besmele nazil olmadığı ve yazılmadığı gibi, okunması da caiz görülmemiştir.

💐Düsmanı def etmek için Akşam ile Yatsı namazı arasında 250 defa okunur.

💐Fil suresinin en büyük fazileti düşman dan korunmaktır. Düsmanından korkan ona galip gelmek isterseniz bol bol niyet ederek okuyun.

💐Düşmanı def etmek icin cok tesirli bir duadır defalarca denenmiştir.

Bir yakınınızın gitmesini istemediğiniz bir ortama sizi dinlemeyerek gidiyor ise fil suresini oturup 250 defa okuduğunuzda gittiği yerde huzur bulamayacak ve geri gelecektir denenmistir.

💐Satılmasını istediğiniz bir mala 7 defa fil ve defa duha suresi okuduğunuz da Allahın izniyle satılır

💐 Fil suresi okumaya devam edildiğinde okuyan kimseyi Allah’ın kötülüklerden ve huyun kötü yönde değişiminden koruyacağı bildirilmiştir.

💐Fil suresi okurken 3, 5, 7 ve 100 defa okumaya dikkat edelim sayılar sifredir ve önemlidir.

💐Aksam namazı ile Yatsı namazı arasında 1000 defa okuduğunda hayirli dilekler gerçekleşir ve yine düsmana galip gelmek icin okunabilir.

💐Fil suresi hem namazlarda hemde zikir için okunur cok faziletlidir.

💐Savaşı anlatan fil suresi savaş durumunda okunur sa zafer kazanmaya vesile olur.

💐Düsmanınız olmasını istemiyorsanız yine fil suresini okuyabilirsiniz.

💐Filleri anlatan fil suresi  kabeyi yıkmaya gelen Habeş kralı ebrehe’nin helak olmasını anlatır. Bu ordu yüce Allah’ın gönderdiği ebabil kuşları ile helak edilmiştir.

Vesvese ve kötülükten kurtulmak için nas suresi, nazar ve kötü etkilerden kurtulmak için nas suresi, büyü ve sihir iptali için nas suresi, insanların şerrinden korunmak için nas suresi, görünür görünmez kötülüklerden kurtulmak için dua, 1000 adet nas suresi fazileti, 313 nas suresi fazileti, tüm kötülüklerden korunmak için dua, şeytandan korunmak için nas suresi, kötü düşüncelerden kurtulmak için nas suresi, kolay rızık için

Nas Suresi Sırları ve Fazileti, Nas Suresi Okumak neye iyi Gelir?

NAS SURESİ Bismillahirrahmanirrahim. Kul e’ûżu birabbinnâs. Melikinnâs. İlâhinnâs. Min şerrilvesvâsil hannâs. …

fotoğrafa yapılan evlilik büyüsü, Uzaktan yapılan evlilik büyüsü, Misk Amber ile yapılan evlilik büyüsü, Safran ile evliliğe ikna etme büyüsü, Hayırlı kısmet açma büyüsü, 21 günde evlenme büyüsü, Evlilik büyüsü Evlilik büyüsü nedir Evlilik büyüsü nasıl yapılır Evlilik büyüsü etkili mi Evlilik büyüsü işe yarıyor mu Evlilik büyüsü ne zaman yapılır Evlilik büyüsü gerçekçi mi Evlilik büyüsü güvenilir mi Evlilik büyüsü çeşitleri Evlilik büyüsü etkileri Evlilik büyüsü etkileri ne kadar sürer Evlilik büyüsü sonuçları Evlilik büyüsü riskleri Evlilik büyüsü için hoca Evlilik büyüsü için dua

Evlilik Büyüsü, Evlilik Büyüsü Çeşitleri

Evlilik Büyüsü Aşkın Sihirli Dokunuşuyla Mutluluğa Adım Atın   Fotoğrafa yapılan evlilik büyüsü: Bu büyüde, …

Aşk büyüsü, Güvenilir bir Medyum, Aşk ve Sevgi Büyüsü, Aşk Bağlama Büyüsü, Love Binding Spell, Aşk Papaz Büyüsü, Büyü Uzmanı,

Aşk Büyüsü, Kalpleri Birleştiren Sihirli Bağ

Aşk Büyüsü: Kalpleri Birleştiren Sihirli Bağ Aşk, insanlık tarihinde en güçlü ve karmaşık duygulardan biridir. …