Etiket: <span>rabbi yessir duası ve fazileti</span>

Rabbi yessir duası nasıl okunur, dilek için rabbi yessir duası, rabbi yessir duası hayırlı iken okunur mu, rabbi yessir duasının okunuşu, rabbi yessir duası ve fazileti, rızık ve bereket için rabbi yessir duası, aile içinde sıkıntılar için rabbi yessir duası, huzur ve mutluluk için rabbi yessir duası, eşine ve çocuğuna söz geçirmek için rabbi yessir, söz geçirmek için çok tesirli dua, kazanın belanın def olması için dua, her işimizin hayırla kolaylıkla sonuçlanması için dua, rabbi yessir duası faziletleri, rabbi yessir duası sırları, rabbi yessir duası okunuşu ve anlamı,

Rabbi Yessir Duası Fazileti Sırları, Rabbi Yessir Duası Okumak Nelere iyi Gelir?

RABBİ YESSİR duası ve FAZİLETLERİ

Bismillahirrahmanirrahim

“Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l hayr”

Uzun Rabbi Yessir duası:

“Rabbi yessir ve la tuassir. Sehlil Aleyna bi fadlike ye müyessir. Rabbi zidne ilmen ve fehmen nafian. Ve temmim bil hayri”

Anlamı; Rabbim, İşlerimi kolaylaştır, zorlaştırma, Rabbim işlerimi hayırla sonuçlandır.

✔️✔️Rabbi Yessir duasının anlamı RABBİM KOLAYLAŞTIR demek olduğundan işlerimizin kolaylıkla halledilmesi için okunan bir duadır. Herhangi bir işe başlamadan önce hayırlı ve en kolay şekilde işlerimizin hal olması, hakkımızda hayırla sonuçlanması için Rabbi Yessir duasını okumak oldukça önemlidir.

Rabbi yessir duasını bilinmesi gerekenleri vardır.

💐Rabbi yessir duası müminlerin yıllardır okudukları ve mucizelere tanıklık ettikleri bir duadır.

💐Rabbi yessir duasını işlerimizi kolaylaştırmak için okuruz.

💐Hem maddi hemde özel hayatımızla ilgili sıkıntıları kolay bir şekilde çözülmesine vesile olur.

💐Okuyan kişiler hem vesveseden her türlü ruhsal sıkıntıdan kurtulup huzura kavuştuğu gözlenmiştir.

💐Rızık duası hükmünde gecmektetir Rabbi yessir duası nı okuyanlar Allahın izniyle helal rızık sahibi olucaklar ve yoksulluk çekmeyeceklerdir.

💐Kendini çaresiz hisseden bir çıkış yolu bulamayan insanların önüne hayirli kapilar açılmasına vesile olur.

💐Aile icinde sıkıntilar yaşayanlar okuduğu taktirde huzur ve mutluluk dolu bir aileye kavuşur.

💐İşinde başarıya olmayı sağlar, önce besmele çekip ardından bu duayı okuyup işine koyulan insanların işleri yolunda gider sıkıntıyla karşılaşmaz.

💐Düsmana karşı zor durumda kalanlar, askerler, iş arkadasları tarafından kandırılan esnaflar, memleket hasreti  çeken gurbetçiler, ağır sorumluluk altında olanlar, eşine  ve çocuğuna söz geçirmekte zorlanan kişiler, işçileri isyana kalkmış olan iş verenler.

💐 Kötü aliskanlikların (uyuşturucu,içki bahis oyunları vb) pençesine düşüp kurtulmak isteyenler sıkça bu duayı okumalıdırlar. Dualara sarılıp bırakmayarak devam edilirse bu kötü huydan kurtulunur.

💐Kaza bela def eden duadır bol bol okuyarak kendimize zırh edinelim inşallah.

💐Rabbim dualarınızı kabul etsin kolaylaştırsın zorlaştırmasın. Hayır kolaylıkla gelsin amin💖

Vesvese ve kötülükten kurtulmak için nas suresi, nazar ve kötü etkilerden kurtulmak için nas suresi, büyü ve sihir iptali için nas suresi, insanların şerrinden korunmak için nas suresi, görünür görünmez kötülüklerden kurtulmak için dua, 1000 adet nas suresi fazileti, 313 nas suresi fazileti, tüm kötülüklerden korunmak için dua, şeytandan korunmak için nas suresi, kötü düşüncelerden kurtulmak için nas suresi, kolay rızık için

Nas Suresi Sırları ve Fazileti, Nas Suresi Okumak neye iyi Gelir?

NAS SURESİ Bismillahirrahmanirrahim. Kul e’ûżu birabbinnâs. Melikinnâs. İlâhinnâs. Min şerrilvesvâsil hannâs. …

fotoğrafa yapılan evlilik büyüsü, Uzaktan yapılan evlilik büyüsü, Misk Amber ile yapılan evlilik büyüsü, Safran ile evliliğe ikna etme büyüsü, Hayırlı kısmet açma büyüsü, 21 günde evlenme büyüsü, Evlilik büyüsü Evlilik büyüsü nedir Evlilik büyüsü nasıl yapılır Evlilik büyüsü etkili mi Evlilik büyüsü işe yarıyor mu Evlilik büyüsü ne zaman yapılır Evlilik büyüsü gerçekçi mi Evlilik büyüsü güvenilir mi Evlilik büyüsü çeşitleri Evlilik büyüsü etkileri Evlilik büyüsü etkileri ne kadar sürer Evlilik büyüsü sonuçları Evlilik büyüsü riskleri Evlilik büyüsü için hoca Evlilik büyüsü için dua

Evlilik Büyüsü, Evlilik Büyüsü Çeşitleri

Evlilik Büyüsü Aşkın Sihirli Dokunuşuyla Mutluluğa Adım Atın   Fotoğrafa yapılan evlilik büyüsü: Bu büyüde, …

Aşk büyüsü, Güvenilir bir Medyum, Aşk ve Sevgi Büyüsü, Aşk Bağlama Büyüsü, Love Binding Spell, Aşk Papaz Büyüsü, Büyü Uzmanı,

Aşk Büyüsü, Kalpleri Birleştiren Sihirli Bağ

Aşk Büyüsü: Kalpleri Birleştiren Sihirli Bağ Aşk, insanlık tarihinde en güçlü ve karmaşık duygulardan biridir. …