Etiket: <span>313 salaten tüncina fazileti</span>

Salaten tüncina fazileti ve sırları, Salaten tüncina duası, Salaten tüncina duası Arapça, Salaten tüncina okunuşu, 313 salaten tüncina fazileti, 1000 salaten tüncina fazileti, Salaten tüncina kaç defa okunmalı, 41 salaten tüncina, Salaten tüncina fazileti ve sırları, Salaten tüncina neye iyi gelir, Salaten tüncina kaç günde okunmalı, Salaten tüncina duası ne zaman okunur, Rızkın bollaşması için salaten tüncina, Her hayırlı dilek için salaten tüncina, Kötülüklerden korunmak için salaten tüncina,

Salaten Tüncina Fazileti, Okunuşu, Anlamı, Salaten Tüncina Neye iyi Gelir?

SALATEN TÜNCİNA ve FAZİLETLERİ

💐Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali Muhammed. Salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdîlenâ bihâ cemîal hâcât. Ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s seyyiât. Ve terfe’unâ bihâ indeke a’le’d deracât. Ve tubelliğunâ biha aksa’l-ğayât. Min cemîil-hayrâti fî’l-hayati ve ba’del-memât. Amin yâ mucîbeddeavât, velhâmdü lillahi rabbil âlemiyn.

ANLAMİ: Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (s.a.v) ve onun Ehl-i beytine salât eyle. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirirsin, bizi bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düsünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulastırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi, bize bunları merhametinle nasip eyle. Allah Teâla bize kâfidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabb’imiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadir.

🌺 Salaten tüncina diğer bir adı Salat-ı Münciye dir. Peygamber Efendimize salâvat getirerek allahdan hacetimizi isteme duasıdır. Salâten tüncina okumanın cok büyük sevabı vardır.

🌺Salaten tüncina okumaya devam edenin kötülüklerden korunacağı, rızkının bollaşacaği, ihtiyaclarının giderileceği söylenir.

🌺 Peygamber efendimiz e salâvat getirmek çok değerlidir. Duaya başlarken ve duamızi bitirdiğimiz de Peygamber Efendimize (s.a.v)  salâvat getirirsek Rabbimizin Peygamber efendimiz ‘e getirdiğimiz salâvat yüzü suyu hürmetine duamıza kabul edeceği rivayet edilmektedir.

🌺Farz namazlarının öncesinde ve sonrasında Salaten tüncina okunmasinin cok sevabı vardır.

🌺 Salaten tüncina okumak sünnettir.

💐💐 Manevi büyüklerimizden Ebu musa fırtınali bir günde denize açılmış. Fırtina öylesine şiddetliymiş ki gemi batmak üzere imiş. Ebu musa o sirada Peygamber Efendimize :
Ya Resulüllah gemimiz batmak ve icindeki tüm insanlar ölmek üzere yalvarırım bize bir çare göster demistir.
O sırada Efendimiz ya musa Salaten tüncina okuyun demistir sizi kurtaracak dua odur demistir.
Musa ve gemideki insanlar salâten tüncina duasını okumus ve sağ sağlim kurtulmuslardir.

Zilzal suresi ne için okunur, zilzal suresi düşmana karşı nasıl okunur, zilzal ismi ne anlama gelir, zilzal suresi 41 defa okumak, zilzal suresi fazileti ve sırları, zilzal suresinin okunuşu, zilzal suresi etkileri, zilzal suresi okuyanların yorumları, zilzal suresinin sırları ile yaşamak, zilzal suresi tuzak okuma, 41 zilzal suresi fazileti, dilek için zilzal suresi, zilzal suresi ile beddua, evliyaların dilek duası zilzal, zilzal suresi evlilik için, zilzal suresi zenginlik için, zilzal suresi aşk muhabbet için, zelzele duası,

Zilzal Suresi Okunuşu, Fazileti,Anlamı, Zilzal Suresi ne için Okunur?

ZİLZAL SURESİ ve FAZİLETLERİ   Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil erdu zilzaleha Ve ahrecetilerdu eskaleha …

İslam'da Reiki, Reiki günah mı, Reiki yaptıranların yorumları

Reiki Nedir? Reiki Yorumları

Reiki, 20. yüzyılda Japon bir Budist rahip olan Mikao Usui tarafından keşfedilen ve geliştirilen bir enerji iyileştirme …

Fatiha suresi okunuşu, Fatiha suresi neden okunur, Fatiha suresi neye iyi gelir, hastaya okunan dua, tehlikeli bir anda okunan dua, evin malı bereketini artıran dua, her hayırlı işlerimizde okunacak olan dua, 313 Fatiha suresi neye iyi gelir, 40 Fatiha suresi okumak, 313 Fatiha suresi faziletleri, 125.000 Fatiha suresi okumak neye iyi gelir, zekayı artırmak için Fatiha suresi, her derde deva Fatiha suresi, itibar görmek için Fatiha suresi, her türlü isteğimizde okunan etkili dua,

Fatiha Suresi Okunuşu,Anlamı,Faziletleri, Fatiha Suresi Neye iyi Gelir?

FATIHA SURESİ VE FAZİLETLERİ   ⭐ Bismillahirrahmanirrahim. Elhamdü lillâhi rabbil’alemin.Errahamânir’rahim.Mâliki …