Etiket: <span>Salaten tüncina kaç günde okunmalı</span>

Salaten tüncina fazileti ve sırları, Salaten tüncina duası, Salaten tüncina duası Arapça, Salaten tüncina okunuşu, 313 salaten tüncina fazileti, 1000 salaten tüncina fazileti, Salaten tüncina kaç defa okunmalı, 41 salaten tüncina, Salaten tüncina fazileti ve sırları, Salaten tüncina neye iyi gelir, Salaten tüncina kaç günde okunmalı, Salaten tüncina duası ne zaman okunur, Rızkın bollaşması için salaten tüncina, Her hayırlı dilek için salaten tüncina, Kötülüklerden korunmak için salaten tüncina,

Salaten Tüncina Fazileti, Okunuşu, Anlamı, Salaten Tüncina Neye iyi Gelir?

SALATEN TÜNCİNA ve FAZİLETLERİ

💐Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali Muhammed. Salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdîlenâ bihâ cemîal hâcât. Ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s seyyiât. Ve terfe’unâ bihâ indeke a’le’d deracât. Ve tubelliğunâ biha aksa’l-ğayât. Min cemîil-hayrâti fî’l-hayati ve ba’del-memât. Amin yâ mucîbeddeavât, velhâmdü lillahi rabbil âlemiyn.

ANLAMİ: Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (s.a.v) ve onun Ehl-i beytine salât eyle. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirirsin, bizi bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düsünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulastırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi, bize bunları merhametinle nasip eyle. Allah Teâla bize kâfidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabb’imiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadir.

🌺 Salaten tüncina diğer bir adı Salat-ı Münciye dir. Peygamber Efendimize salâvat getirerek allahdan hacetimizi isteme duasıdır. Salâten tüncina okumanın cok büyük sevabı vardır.

🌺Salaten tüncina okumaya devam edenin kötülüklerden korunacağı, rızkının bollaşacaği, ihtiyaclarının giderileceği söylenir.

🌺 Peygamber efendimiz e salâvat getirmek çok değerlidir. Duaya başlarken ve duamızi bitirdiğimiz de Peygamber Efendimize (s.a.v)  salâvat getirirsek Rabbimizin Peygamber efendimiz ‘e getirdiğimiz salâvat yüzü suyu hürmetine duamıza kabul edeceği rivayet edilmektedir.

🌺Farz namazlarının öncesinde ve sonrasında Salaten tüncina okunmasinin cok sevabı vardır.

🌺 Salaten tüncina okumak sünnettir.

💐💐 Manevi büyüklerimizden Ebu musa fırtınali bir günde denize açılmış. Fırtina öylesine şiddetliymiş ki gemi batmak üzere imiş. Ebu musa o sirada Peygamber Efendimize :
Ya Resulüllah gemimiz batmak ve icindeki tüm insanlar ölmek üzere yalvarırım bize bir çare göster demistir.
O sırada Efendimiz ya musa Salaten tüncina okuyun demistir sizi kurtaracak dua odur demistir.
Musa ve gemideki insanlar salâten tüncina duasını okumus ve sağ sağlim kurtulmuslardir.

Spiritüel Rehberlik Medyum Elife Abla 0541.232.23.33,Etkili Ritüeller Medyum Elife Abla 0541.232.23.33,Yıldızname Danışmanlığı Medyum Elife Abla 0541.232.23.33

Spiritüel Rehberlik Medyum Elife Abla 0541.232.23.33

Spiritüel Rehberlik Ruhani yolculuklar ve içsel keşifler, insanların hayatlarında çok önemli bir role sahip olabilir. …

Aşk İlişki şifalandırma duası, AŞK İlişki şifalandırma ritüeli Reiki ile aşk ilişki şifalandırma, Bioenerji ile ilişki şifalandırma, Aşk İlişki şifalandırma nedir, Aşk İlişki şifalandırma meditasyonu, Aşk İlişki şifalandırma günah mı, Aşk İlişki şifalandırma nasıl yapılır, Aşk İlişki şifalandırma yorumları,

Aşk İlişki Şifalandırma Seansı(Verimli ve Etkilidir)

Aşk İlişki şifalandırma duası, AŞK İlişki şifalandırma ritüeli Reiki ile aşk ilişki şifalandırma, Bioenerji …

Kazadan korunmak için Felak suresi, bolluk bereket huzur için Felak suresi, dilek ve temenni için hayırlı kapılar açan dua, sihir ve büyü etkisiz hale getirmek için dua, 41 Felak suresine ne iyi gelir, sihir ve büyü için Felak suresi, kötü düşüncelerden kurtulmak için dua, kıskanç ve fesat kişilerden korunmak için dua, korku ve endişe için dua, rızık için Felak suresi, sizi çekemeyenlere karşı Felak suresi, 100 adet Felak suresi okumak, Felak suresi anlamı, Felak suresi okunuşu, Felak suresi okumak neye iyi gelir,

Felak Suresi Sırları, Fazileti, Felak Suresi Okumak Neye iyi Gelir?

FELAK SURESİ Bismillahirrahmanirrahim. Kul e’ûzü birabbil felak Min şerri mâ halak Ve min şerri gasikın izâ …