Etiket: <span>Salaten tüncina kaç defa okunmalı</span>

Salaten tüncina fazileti ve sırları, Salaten tüncina duası, Salaten tüncina duası Arapça, Salaten tüncina okunuşu, 313 salaten tüncina fazileti, 1000 salaten tüncina fazileti, Salaten tüncina kaç defa okunmalı, 41 salaten tüncina, Salaten tüncina fazileti ve sırları, Salaten tüncina neye iyi gelir, Salaten tüncina kaç günde okunmalı, Salaten tüncina duası ne zaman okunur, Rızkın bollaşması için salaten tüncina, Her hayırlı dilek için salaten tüncina, Kötülüklerden korunmak için salaten tüncina,

Salaten Tüncina Fazileti, Okunuşu, Anlamı, Salaten Tüncina Neye iyi Gelir?

SALATEN TÜNCİNA ve FAZİLETLERİ

💐Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali Muhammed. Salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdîlenâ bihâ cemîal hâcât. Ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s seyyiât. Ve terfe’unâ bihâ indeke a’le’d deracât. Ve tubelliğunâ biha aksa’l-ğayât. Min cemîil-hayrâti fî’l-hayati ve ba’del-memât. Amin yâ mucîbeddeavât, velhâmdü lillahi rabbil âlemiyn.

ANLAMİ: Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (s.a.v) ve onun Ehl-i beytine salât eyle. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirirsin, bizi bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düsünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulastırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi, bize bunları merhametinle nasip eyle. Allah Teâla bize kâfidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabb’imiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadir.

🌺 Salaten tüncina diğer bir adı Salat-ı Münciye dir. Peygamber Efendimize salâvat getirerek allahdan hacetimizi isteme duasıdır. Salâten tüncina okumanın cok büyük sevabı vardır.

🌺Salaten tüncina okumaya devam edenin kötülüklerden korunacağı, rızkının bollaşacaği, ihtiyaclarının giderileceği söylenir.

🌺 Peygamber efendimiz e salâvat getirmek çok değerlidir. Duaya başlarken ve duamızi bitirdiğimiz de Peygamber Efendimize (s.a.v)  salâvat getirirsek Rabbimizin Peygamber efendimiz ‘e getirdiğimiz salâvat yüzü suyu hürmetine duamıza kabul edeceği rivayet edilmektedir.

🌺Farz namazlarının öncesinde ve sonrasında Salaten tüncina okunmasinin cok sevabı vardır.

🌺 Salaten tüncina okumak sünnettir.

💐💐 Manevi büyüklerimizden Ebu musa fırtınali bir günde denize açılmış. Fırtina öylesine şiddetliymiş ki gemi batmak üzere imiş. Ebu musa o sirada Peygamber Efendimize :
Ya Resulüllah gemimiz batmak ve icindeki tüm insanlar ölmek üzere yalvarırım bize bir çare göster demistir.
O sırada Efendimiz ya musa Salaten tüncina okuyun demistir sizi kurtaracak dua odur demistir.
Musa ve gemideki insanlar salâten tüncina duasını okumus ve sağ sağlim kurtulmuslardir.

Vesvese ve kötülükten kurtulmak için nas suresi, nazar ve kötü etkilerden kurtulmak için nas suresi, büyü ve sihir iptali için nas suresi, insanların şerrinden korunmak için nas suresi, görünür görünmez kötülüklerden kurtulmak için dua, 1000 adet nas suresi fazileti, 313 nas suresi fazileti, tüm kötülüklerden korunmak için dua, şeytandan korunmak için nas suresi, kötü düşüncelerden kurtulmak için nas suresi, kolay rızık için

Nas Suresi Sırları ve Fazileti, Nas Suresi Okumak neye iyi Gelir?

NAS SURESİ Bismillahirrahmanirrahim. Kul e’ûżu birabbinnâs. Melikinnâs. İlâhinnâs. Min şerrilvesvâsil hannâs. …

fotoğrafa yapılan evlilik büyüsü, Uzaktan yapılan evlilik büyüsü, Misk Amber ile yapılan evlilik büyüsü, Safran ile evliliğe ikna etme büyüsü, Hayırlı kısmet açma büyüsü, 21 günde evlenme büyüsü, Evlilik büyüsü Evlilik büyüsü nedir Evlilik büyüsü nasıl yapılır Evlilik büyüsü etkili mi Evlilik büyüsü işe yarıyor mu Evlilik büyüsü ne zaman yapılır Evlilik büyüsü gerçekçi mi Evlilik büyüsü güvenilir mi Evlilik büyüsü çeşitleri Evlilik büyüsü etkileri Evlilik büyüsü etkileri ne kadar sürer Evlilik büyüsü sonuçları Evlilik büyüsü riskleri Evlilik büyüsü için hoca Evlilik büyüsü için dua

Evlilik Büyüsü, Evlilik Büyüsü Çeşitleri

Evlilik Büyüsü Aşkın Sihirli Dokunuşuyla Mutluluğa Adım Atın   Fotoğrafa yapılan evlilik büyüsü: Bu büyüde, …

Aşk büyüsü, Güvenilir bir Medyum, Aşk ve Sevgi Büyüsü, Aşk Bağlama Büyüsü, Love Binding Spell, Aşk Papaz Büyüsü, Büyü Uzmanı,

Aşk Büyüsü, Kalpleri Birleştiren Sihirli Bağ

Aşk Büyüsü: Kalpleri Birleştiren Sihirli Bağ Aşk, insanlık tarihinde en güçlü ve karmaşık duygulardan biridir. …