Etiket: <span>Salaten tüncina kaç defa okunmalı</span>

Salaten Tüncina Fazileti, Okunuşu, Anlamı, Salaten Tüncina Neye iyi Gelir?

SALATEN TÜNCİNA ve FAZİLETLERİ

💐Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali Muhammed. Salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdîlenâ bihâ cemîal hâcât. Ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s seyyiât. Ve terfe’unâ bihâ indeke a’le’d deracât. Ve tubelliğunâ biha aksa’l-ğayât. Min cemîil-hayrâti fî’l-hayati ve ba’del-memât. Amin yâ mucîbeddeavât, velhâmdü lillahi rabbil âlemiyn.

ANLAMİ: Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (s.a.v) ve onun Ehl-i beytine salât eyle. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirirsin, bizi bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düsünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulastırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi, bize bunları merhametinle nasip eyle. Allah Teâla bize kâfidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabb’imiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadir.

🌺 Salaten tüncina diğer bir adı Salat-ı Münciye dir. Peygamber Efendimize salâvat getirerek allahdan hacetimizi isteme duasıdır. Salâten tüncina okumanın cok büyük sevabı vardır.

🌺Salaten tüncina okumaya devam edenin kötülüklerden korunacağı, rızkının bollaşacaği, ihtiyaclarının giderileceği söylenir.

🌺 Peygamber efendimiz e salâvat getirmek çok değerlidir. Duaya başlarken ve duamızi bitirdiğimiz de Peygamber Efendimize (s.a.v)  salâvat getirirsek Rabbimizin Peygamber efendimiz ‘e getirdiğimiz salâvat yüzü suyu hürmetine duamıza kabul edeceği rivayet edilmektedir.

🌺Farz namazlarının öncesinde ve sonrasında Salaten tüncina okunmasinin cok sevabı vardır.

🌺 Salaten tüncina okumak sünnettir.

💐💐 Manevi büyüklerimizden Ebu musa fırtınali bir günde denize açılmış. Fırtina öylesine şiddetliymiş ki gemi batmak üzere imiş. Ebu musa o sirada Peygamber Efendimize :
Ya Resulüllah gemimiz batmak ve icindeki tüm insanlar ölmek üzere yalvarırım bize bir çare göster demistir.
O sırada Efendimiz ya musa Salaten tüncina okuyun demistir sizi kurtaracak dua odur demistir.
Musa ve gemideki insanlar salâten tüncina duasını okumus ve sağ sağlim kurtulmuslardir.

Papaz Büyüsü Medyum Elife Abla, Papaz Büyüsü Bozma Medyum Elife Abla 0541.232.2333,Medyum,Medyumlar,Ehli medyum, Papaz Büyüsü Medyum,Büyü Bozma

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Papaz büyüsü, bir medyum veya büyücü tarafından gerçekleştirilen bir tür sihir veya büyüdür. …

Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Aşk Bağlama Büyüsü, Aşk ilişki Şifalandırma seansı, İlişki Şifalandırma 0541 232 23 33, Aşk ilişki Şifalandırma 0541 232 23 33,

Aşk Bağlama Büyüsü Medyum 0541.232.23.33, Medium in Physics

Aşk Büyüsü Aşk büyüsü, genellikle bir kişinin başka bir kişiye karşı  romantik duygular beslemesini sağlamak, …

Tılsım ile kısmet açma, Mum ile kısmet açma, VEFK ile kısmet açma,Kısmet açma büyüsü,Hayırlı biriyle evlenmek için kısmet açma,Şans için kısmet açma,Kısmet Açma

Havas İlmi ile Kısmet Açma

Fransa’da en çok Tercih edilen Medyum Elife Abla Kısmet Açma “Havas ilmi ile kısmet açma” genellikle …